Polityka prywatności


Ochrona prywatności

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego. Naszym celem jest to, że czujesz się komfortowo przy użyciu naszej strony, jak robisz zakupy w lokalnym centrum handlowym. Gdy kupujesz produkt (y) z naszej strony, weźmiemy pod uwagę kwestię bezpieczeństwa poważnie. Za każdym razem wpisać swój numer karty kredytowej, rozliczenia i wysyłki informacji podczas zakupów, użyjemy Secure Sockets Layer (SSL) w branży technologię aby zapobiec informacje przed przechwyceniem.

Nasze zobowiązanie do prywatności

Twoja prywatność jest dla nas ważna. Aby zachować prywatność bezpieczniejsze, zapewniamy ten anons, wyjaśniając nasze internetowych praktyk informacyjnych i wyborów można dokonać o sposobie informacje są gromadzone i wykorzystywane. Aby dokonać tego zawiadomienia łatwe do znalezienia, udostępnić ją na naszej stronie internetowej oraz w każdym miejscu, w którym dane osobowe mogą być wymagane.

Gromadzone przez nas informacje:

Ta uwaga dotyczy wszystkich informacji zebranych lub przekazywanych na naszej stronie internetowej. Na niektórych stronach można zamawiać produkty, żądań i zarejestrować się na otrzymywanie materiałów. Rodzaje danych osobowych zgromadzonych na tych stronach są nazwisko, adres, adres e-mail, numer telefonu, Credit / Debit Karta Informacyjna. Na niektórych stronach można przesyłać informacje o innych ludzi. Na przykład, jeśli zamówienie prezent online i ma być przesyłany bezpośrednio do odbiorcy, trzeba będzie złożyć adres odbiorcy. W tej sytuacji, rodzaje danych osobowych gromadzonych to nazwa, adres, numer telefonu.

Droga wykorzystujemy informacje:

Wykorzystujemy informacje, które podaje o sobie podczas składania zamówienia jedynie do zrealizowania tego zamówienia. Nie dzielić się tymi informacjami ze stronami zewnętrznymi z wyjątkiem zakresu niezbędnego do ukończenia tej kolejności. Używamy informacji podanych o kimś innym podczas składania zamówienia tylko wysyła produkt i potwierdzenia dostawy. Nie dzielić się tymi informacjami ze stronami zewnętrznymi z wyjątkiem zakresu niezbędnego do ukończenia tej kolejności. Używamy non-identyfikujące i zbiorczych informacji zaprojektować nasz serwis lepiej i dzielić się z reklamodawcami. Na przykład, możemy powiedzieć reklamodawcy, że X liczba osób odwiedził pewien obszar na naszej stronie lub tę liczbę Y mężczyzn i liczby Z. kobiet wypełniony formularz rejestracyjny, ale nie wszystko, co może być wykorzystane do identyfikacji ujawnić te osoby. Wreszcie, nigdy nie używamy lub udostępniać informacje osobowe dostarczone nam przez internet w sposób niepowiązanych do tych opisanych powyżej nie należy przewidywać możliwość opt-out lub inaczej zakazania takich zastosowań niezwiązanych ci.

Nasze zobowiązanie do ochrony danych

Aby zapobiec nieautoryzowanemu dostępowi, utrzymać dokładność danych oraz zapewnienia właściwego wykorzystania informacji, musimy wprowadzić odpowiednie procedury fizyczne, elektroniczne i zarządcze w celu ochrony i zabezpieczenia informacji, które zbieramy w Internecie.

Jak można uzyskać dostęp lub poprawić swoje dane:
Możesz uzyskać dostęp do przeglądu wszystkich Twoich danych osobowych, które gromadzimy online i utrzymania wysyłając prośbę na piśmie na adres podany na stronie informacyjnej. Używamy tej procedury, aby lepiej chronić swoje dane. Można poprawić błędy rzeczowe w swojej danych osobowych poprzez wysłanie do nas zapytania, które wiarygodnie pokazuje błąd. Aby chronić swoją prywatność i bezpieczeństwo, będziemy również podjąć odpowiednie kroki w celu zweryfikowania swojej tożsamości przed udzieleniem dostępu i dokonywania korekt.

Jak o kontakt:
Jeżeli masz inne pytania lub wątpliwości dotyczące tej polityki prywatności, prosimy o przesłanie nam e-mail lub skontaktować się z naszym działem obsługi klienta w Internecie.