Dostawa towaru


Reguły wysyłki:

Oferujemy szybką wysyłkę całego world.No podatku od sprzedaży, najlepsze usługi, przyjmuję tę stronę internetową, aby zebrać i powiedzieć swoim znajomym i rodzinie, szczęśliwy zakupy!

Dążymy do pełnej satysfakcji. Jeżeli nie jesteś zadowolony z naszych produktów, jesteśmy szczęśliwi, aby zrobić zakupy.

Umyty, nienoszonym lub wadliwe produkty zakupione w naszym sklepie internetowym, mogą być zwrócone do zwrotu lub wymiany w ciągu 14 dni od jego otrzymania. Wszystkie elementy zostaną zwrócone do nas musi być w oryginalnym stanie, to znaczy, umyty, ze wszystkimi etykietkami dołączać. W przeciwnym razie elementy zostaną zwrócone.

powrót

Jeśli nie jesteś w pełni zadowolony czy istnieje różnica w zamówieniu należy zachować wszelką dokumentację oraz opakowania i skontaktować się z nami. Zaraz za pośrednictwem poczty elektronicznej lub w linii przekazu Jesteśmy następnie dalsze instrukcje.

1. Dopuszczamy tylko kompletny zwrot pieniędzy za przedmioty, że problemy, które nas.

2. Jeśli pakiet powrocie nie wszystko zawiera akcesoria i części zostało dostarczone z, koszt akcesoriów i części z całej ceny produktu zostanie odjęta, a jedynie częściową refundację.

3 Jeśli z jakiegoś powodu trzeba rozmiaru, zmiana koloru lub refundacja jest pod ziemi "w odróżnieniu od", to jest koszt dostawy zostanie odjęta od całkowitej produktu cena.

wymiana

1. Akceptujemy wymiany na inny rozmiar lub kolor w ciągu 15 dni od pierwotnej daty dostawy przedmiotu zamówienia. Prosimy o kontakt z numerem porządkowym, a nasz serwis pomoże Ci nami. Jeśli chcesz podzielić się różne elementy typu, należy zwrócić się o zwrot przedmiotów (po powrocie) i nowego porządku w stylu wolisz

2. Musisz kontakt przed wracać rzeczy. Wszystkie przedmioty wysyłane z powrotem do nas, musi być w oryginalnym stanie czyli nie noszone, zmienione lub myte, ze wszystkimi dołączonymi tagami. Zużyte lub brudne przedmioty zostaną zwrócone z powrotem do Ciebie.

3 Nie pokrywamy koszt wysyłki wymiany, będzie odpowiedzialny za zwrot i wysyłka kosztu wysyłać wymienianego rzeczy z powrotem do Ciebie. Zaleca się, aby dodać śledzenie i ubezpieczenie podczas wysyłania przedmiotów do nas dla własnej ochrony, ponieważ nie możemy być odpowiedzialne za utratę przesyłek. Wysyłki i obchodzić się opłaty nie podlegają zwrotowi.